Losowy cytat

 
Cała nasza nauka, w porównaniu z rzeczywistością, jest prymitywna i dziecinna - ale nadal jest to najcenniejsza rzecz jaką posiadamy...
 
Albert Einstein
 

Home
Pożegnanie starszaków Drukuj Email
Redaktor: Administrator   
28.06.2017.
"Żegnamy Was, szkoła woła nas" pod tym hasłem w dniu 22.06.2017r w czwartek odbyło się uroczyste pożegnanie najstarszej grupy w naszym Przedszkolu. Jako pierwsza głos zabrała Pani wicedyrektor Barbara Szumańska, by w kilku słowach powitać licznie zgromadzonych rodziców oraz przedszkolaki z grupy I, II, III i IV. Przy tej okazji Pani wicedyrektor złożyła podziękowania i wręczyła okolicznościowe dyplomy na ręce tych rodziców, którzy w szczególny sposób angażują się w życie przedszkolne poprzez zakup zabawek, wsparcie finansowe, pomoc przy organizacji uroczystości przedszkolnych, wykonywanie profesjonalnych zdjęć, pokazy umiejętności zawodowych, pracę w Radzie Rodziców itp.

Następnie ksiądz Jaromir, który prowadzi katechezy w przedszkolu podkreślił jak ważna jest rodzina i wspólne przeżywanie radosnych chwil. Po tym wstępie zaprezentowały się starszaki, najpierw wręczając kwiaty Pani wicedyrektor i Księdzu wraz z serdecznymi podziękowaniami za trud jaki włożyli w przygotowanie dzieci do rozpoczęcia nowego etapu edukacji, a potem swój ostatni występ w przedszkolu rozpoczęli od pięknego tańca "Poloneza". Z przyjemnością można było patrzeć jak najstarsza grupa dojrzale i ze skupieniem wykonuje trudne ale zachwycające figury tańca. W dalszej części starszaki wyraziły swoje podziękowania wszystkim Paniom pracującym w przedszkolu za edukację, opiekę, zabawy, dobre słowo, pyszne obiadki, wyrozumiałość i codzienną pomoc. Były także wspomnienia pierwszych miesięcy pobytu w przedszkolu oraz piękne piosenki. Wzruszenie trudno było ukryć szczególnie Pani Lucynie Wronie, która była wychowawczynią grupy od początku i każde z dzieci otaczała troskliwą opieką. 
Tradycją już się stało, że starszaki są żegnane przez pięciolatki, więc i tym razem nie było inaczej. Pięciolatki życzyły starszakom sukcesów w szkole i wręczyli przydatne upominki w postaci pudełek śniadaniowych. Po czym nastąpiła słodka część nieoficjalna zorganizowana przez rodziców. 

Wszystkie przedszkolaki i pracownicy Przedszkola życzą starszakom sukcesów w szkole, byście rozwijali swoje talenty i umiejętności, a nauka sprawiała wam radość. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas, uśmiech i dobry przykład jaki dawaliście młodszym dzieciom :)

Pani Ewa Gądek

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2018 Publiczne Gimnazjum w Trzcianie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.