Losowy cytat

 
 
Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami...
 
Adam Mickiewicz
 

Home
Listonosz Drukuj Email
Redaktor: Administrator   
13.11.2019.

17 października 2019 roku nasze przedszkole odwiedził listonosz, Pan Marcin Duda. Opowiedział nam o swojej pracy. Wytłumaczył drogę listu od nadawcy do adresata, przypomniał nam jak prawidłowo zaadresować list i paczkę.

Mogliśmy zobaczyć torbę na listy, przymierzyć czapkę listonosza. Na koniec dzieci otrzymały pamiątkowe pocztówki i znaczki a także okazało się że Pan Listonosz ma dla naszych przedszkolaków paczkę.  Dzieci z wielką ciekawością ją otworzyły i znalazły słodką niespodziankę – cukierki Serdecznie dziękujemy Panu Marcinowi, tacie naszej Oli za poświęcony czas, przybliżenie nam pracy i zawodu listonosza,  a także za słodką paczkę!

Pani Karolina Nowak

 

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2020 Publiczne Gimnazjum w Trzcianie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.