Losowy cytat

 
Cała nasza nauka, w porównaniu z rzeczywistością, jest prymitywna i dziecinna - ale nadal jest to najcenniejsza rzecz jaką posiadamy...
 
Albert Einstein
 
Home arrow PRZEDSZKOLE arrow Aktualności 2016/2017 arrow Pasowanie na przedszkolaka
Pasowanie na przedszkolaka Drukuj Email
Redaktor: Administrator   
25.11.2020.
Dnia 13.11.2020r. w naszym Przedszkolu odbyło się Pasowanie na Przedszkolaka. Uroczystość rozpoczęła się od przemowy Pani Dyrektor, a następnie maluchy i grupy starsze zaprezentowały program artystyczny który wzbudził wiele pozytywnych emocji. Nasi mali i starsi bohaterowie wspólnie recytowali wierszyki, śpiewali piosenki a także tańczyli w rytm muzyki.

Punktem kulminacyjnym było pasowanie poprzez symboliczne położenie ołówka na ramieniu każdego dziecka przez Pana Dyrektora. Wszystkie dzieci również otrzymały upominki. Po części oficjalnej zostało wykonane wspólne pamiątkowego zdjęcie.

Dziękujemy bardzo Panu Dawidowi Halocie za zrealizowanie uroczej relacji  z tego ważnego Święta naszych Przedszkolaków.

 

Pani Agnieszka Bębenek

 

 

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2021 Publiczne Gimnazjum w Trzcianie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.