Losowy cytat

 
Cała nasza nauka, w porównaniu z rzeczywistością, jest prymitywna i dziecinna - ale nadal jest to najcenniejsza rzecz jaką posiadamy...
 
Albert Einstein
 

Home
Bal karnawałowy w przedszkolu Drukuj Email
Redaktor: Administrator   
05.02.2021.

Karnawał to niezwykle miła tradycja, bardzo lubiana przez każdego począwszy od tych najmłodszych, aż do tych w sile wieku. Jest to czas przepełniony muzyką i świetną zabawą, gdzie ważnym elementem są bale, maskarady i pochody. Dla naszych przedszkolaków bal karnawałowy to dzień wyjątkowy, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.

Tegoroczna zabawa karnawałowa odbyła się 02.02.2021r. Dzieci bawiły się radośnie w sali pięknie udekorowanej w serpentyny oraz światełka. Wystrój ten wprowadził w bajkowy i niepowtarzalny nastrój, zachęcając wszystkich przedszkolaków do wspaniałej zabawy. Radości dzieci nie było końca, świetnie bawiły się przy rytmach twista, i dziecięcych przebojach, a także chętnie uczestniczyły w konkursach tanecznych. Przedszkolaki przebrane były za bohaterów znanych bajek,  można było spotkać: wróżki, księżniczki, motylki, pszczółki, policjantów, strażaków, Spider-Mana, Batmana... Każde dziecko z radością i śmiechem na twarzy prezentowało się w swoim bajkowym stroju. Podczas zabawy dzieci mogły zrobić zdjęcia indywidualne a także grupowe. Wspólny bal karnawałowy przyniósł  wiele radości naszym przedszkolakom, a spędzony czas w miłej i bajecznej atmosferze pozostanie na długo w pamięci.

Bardzo dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie poczęstunku.

 

 

Pani Agnieszka Bębenek

 

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2021 Publiczne Gimnazjum w Trzcianie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.