Losowy cytat

 
 
Dobrze zrozumiana nauka chroni człowieka przed pychą, gdyż ukazuje mu jego granice...
 
Albert Schweitzer
 

Home
Wycieczka do ZOO
Redaktor: Administrator   
30.05.2018.
22 maja  dzieci z grupy II i III wybrały się autokarem na wycieczkę do ZOO w Krakowie  pod opieką swoich pań i  kilku mam. Wszyscy  mogli zobaczyć niespotykane na co dzień zwierzęta egzotyczne, rożne gatunki ptaków, gadów, jak również zwierzęta żyjące w naszym kraju,  a przede wszystkim mogły zobaczyć je na żywo.
Czytaj całość
 
Wycieczka do Niepołomic
Redaktor: Administrator   
30.05.2018.

19.04 grupy pięciolatków i sześciolatków wraz z wychowawczyniami i opiekunami wybrały się na wycieczkę autokarem do niedaleko położonych Niepołomic. Piękna pogoda sprzyjała pieszej wędrówce po tym miasteczku, a było co zwiedzać. 

Czytaj całość
 
VI Gminny Konkurs Plastyczny - "Jemy smacznie, zdrowo i kolorowo"
Redaktor: Administrator   
30.05.2018.

26 kwietnia w Publicznym Przedszkolu ZPOw Trzcianie odbył się VI Gminny Konkurs Plastyczny, który skierowany był do dzieci 5-cio i 6-cioletnich uczęszczających do przedszkoli na terenie gminy Trzciana. W tym roku hasło przewodnie brzmiało: "Jemy smacznie, zdrowo i kolorowo", i miało uświadomić, że posiłki powinny być nie tylko zdrowe, dostarczają również przyjemności smakowych i wizualnych, przygotowanie posiłku może być ciekawą zabawą. W tegorocznym konkursie wzięli udział przedstawiciele z przedszkoli i oddziałów przedszkolnych z Leszczyny, Łąkty Dolnej, Kamionnej i Kierlikówki oraz Trzciany.

Czytaj całość
 
Gminny Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów klas IV i V
Redaktor: Administrator   
16.05.2018.
27 kwietnia 2018 r w Szkole Podstawowej w Trzcianie odbył się Gminny Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów klas IV i V naszej gminy. Poszczególne szkoły były reprezentowane przez 3 najlepszych uczniów w tej kategorii wiekowej
Czytaj całość
 
Warsztaty podróżnicze - Afryka Bryka
Redaktor: Administrator   
16.05.2018.

W środę 11.04.2018 r. w naszym przedszkolu grupa II i III uczestniczyła w warsztatach podróżniczych.” AFRYKA- BRYKA” Dzieci poznały swoich rówieśników z Afryki.

Czytaj całość
 
Ogólnopolski Sprawdzian Kompetencji Trzecioklasisty z Operonem.
Redaktor: Administrator   
16.05.2018.
26 kwietnia 2018 r. odbył się Ogólnopolski Sprawdzian Kompetencji Trzecioklasisty z  OPERONEM. Sprawdzian podsumowujący pierwszy etap edukacji ma na celu zbadanie kluczowych kompetencji ucznia.

Czytaj całość
 
"Szalone Bajeczki z Dziadziunia Teczki"
Redaktor: Administrator   
16.05.2018.
W dniu 08.05.2018r. uczniowie klas I - III wzięli udział w wycieczce do oratorium św. Kingi w Bochni, aby tam obejrzeć i wziąć aktywny udział w spektaklu pt. "Szalone Bajeczki z Dziadziunia Teczki" na podstawie wierszy Jana Brzechwy i Juliana Tuwima, przygotowane przez Kielecki Teatr Lektur.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 49 - 56 z 424
© 2019 Publiczne Gimnazjum w Trzcianie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.