Losowy cytat

 
 
Dobrze zrozumiana nauka chroni człowieka przed pychą, gdyż ukazuje mu jego granice...
 
Albert Schweitzer
 

Home
Święto Marchewki
Redaktor: Administrator   
10.01.2018.

Pod koniec listopada przedszkolaki brały udział w kolejnym przedsięwzięciu zorganizowanym w ramach programu "Żyjemy zdrowo i wesoło" realizowanego metodą projektu. Celem działania było zachęcenie dzieci do spożywania marchewki poprzez odkrywanie jej pozytywnego wpływu na zdrowie człowieka, podczas wesołej zabawy.

Czytaj całość
 
W gabinecie stomatologicznym
Redaktor: Administrator   
10.01.2018.

W listopadzie wszystkie grupy naszego przedszkola wybrały się na wizytę do gabinetu stomatologicznego NZOZ w Trzcianie. Celem wycieczki było uświadomienie dzieciom konieczności dbania o zęby oraz dbania o higienę całej jamy ustnej. Pani stomatolog zapoznała dzieci z wyposażeniem gabinetu, pokazała jak działają sprzęty medyczne, którymi posługuje się w czasie leczenia zębów.

Czytaj całość
 
Konkurs recytatorski
Redaktor: Administrator   
04.12.2017.
22 listopada uczniowie naszej szkoły wzięli udział w rejonowych eliminacjach do ogólnopolskiego konkursu poezji religijnej „Pierścień Świętej Kingi”. Zaprezentowali się bardzo pięknie zdobywając czołowe miejsca. I tak; Szymon Babicz zajął I miejsce w kategorii klas I-III  piękną recytacją wiersza M.N awrockiej Bóg i dziecko”.
Czytaj całość
 
Dyżury nauczycieli
Redaktor: Administrator   
27.11.2017.
Dyżury nauczycieli w ZPO w Trzcianie znajdują się w załączniku
Zmieniony ( 27.11.2017. )
 
Dzień Pluszowego Misia
Redaktor: Administrator   
27.11.2017.
"Do przedszkola przyszedł dziś, bardzo grzeczny misio Zdziś..." tymi słowami pięciolatki rozpoczęły inscenizację przygotowaną z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia obchodzonego 24 listopada. Oprócz przyniesionych w tym dniu przez każdego przedszkolaka swojego ulubionego misia pojawił się również żywy miś, w rolę, którego wcielił się Kacperek z grupy pięciolatków
Czytaj całość
 
Zabawa andrzejkowa w przedszkolu
Redaktor: Administrator   
27.11.2017.
W środę 14 listopada przedszkolaki miały okazję pokazać swoje talenty taneczne podczas zorganizowanej w Przedszkolu zabawy andrzejkowej. Muzykę, nagłośnienie i efekty świetlne zapewnił zaproszony Pan DJ, który prowadził również konkursy i wspólne zabawy
Czytaj całość
 
XV Festiwal Z pieśnią patriotyczną i żołnierską przez wieki.
Redaktor: Administrator   
24.11.2017.

3 listopada odbyły się przesłuchania do XV festiwalu  „Z pieśnią patriotyczną i żołnierską przez wieki”. Zespół Placówek Oświatowych w Trzcianie w kategorii solistów reprezentowali: Maciej Kłósek w piosence z filmu „Jak rozpętałem drugą wojnę światową”, którą wywalczył III miejsce oraz Zuzanna Błasińska w piosence  „Dziś idę walczyć mamo”.

Zmieniony ( 24.11.2017. )
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 65 - 72 z 406
© 2019 Publiczne Gimnazjum w Trzcianie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.