Losowy cytat

 
Cała nasza nauka, w porównaniu z rzeczywistością, jest prymitywna i dziecinna - ale nadal jest to najcenniejsza rzecz jaką posiadamy...
 
Albert Einstein
 

Home
Konkurs piosenki w języku angielskim
Redaktor: Administrator   
24.01.2018.
W dniu 19 stycznia 2018 roku w Szkole Podstawowej w Kamionnej odbył się po raz drugi Konkurs piosenki w języku angielskim" We can sing". Uczestnicy konkursu śpiewali wybraną przez siebie piosenkę anglojęzyczną a jury oceniało zarówno poprawność językową jaki i muzykalność, interpretację utworu oraz prezentację na scenie.
Czytaj całość
 
Wizyta w Ośrodku Samopomocy w Rdzawie
Redaktor: Administrator   
19.01.2018.
Tradycją Zespołu Placówek Oświatowych w Trzcianie stały się odwiedziny w Ośrodku Samopomocy w Rdzawie
Zmieniony ( 19.01.2018. )
Czytaj całość
 
INFORMACJA DLA RODZICÓW
Redaktor: Administrator   
10.01.2018.

Zgodnie z par. 46 pkt 14 Statutu Szkoły Podstawowej w Trzcianie od dnia 2.01.2018 r. wszyscy uczniowie zostali zaopatrzeni w zeszyt kontaktów opieczętowany pieczęcią szkoły. Zeszyt kontaktów każdy uczeń codziennie przynosi do szkoły. Zagubienie zeszytu kontaktów związane jest z koniecznością zakupienia nowego w sekretariacie szkoły. Koszt zeszytu kontaktów to 10,00 zł.

Rodzice proszeni są o systematyczne kontrolowanie zeszytu kontaktów i składanie podpisów obok ocen czy informacji od nauczyciela.

Zmieniony ( 10.01.2018. )
 
Mikołajkowy wyjazd przedszkolaków z Trzciany
Redaktor: Administrator   
10.01.2018.
W  grudniu dzieci z  przedszkola w Trzcianie  pod opieką swoich wychowawczyń  wybrały się na wycieczkę  do „Kina za Rogiem” w Żegocinie,  na bajkę pt „Renifer Niko ratuje brata”. 
Czytaj całość
 
Wigilia w Przedszkolu
Redaktor: Administrator   
10.01.2018.

 

W ostatnim dniu przed przerwą świąteczną, w piątek, w naszym przedszkolu odbyła się wspólna Wigilia z udziałem dzieci oraz wszystkich Pań pracujących w przedszkolu. W tym wyjątkowym dniu wszyscy zasiedliśmy do wspólnego stołu w miłej atmosferze wspominając mające się niedługo narodzić Dzieciątko Jezus.
Czytaj całość
 
Spotkanie opłatkowe z rodzicami - Jasełka
Redaktor: Administrator   
10.01.2018.
Święta Bożego Narodzenia to czas spotkań w gronie bliskich sobie osób. W naszym przedszkolu również zostało zorganizowane wyjątkowe spotkanie na które zaproszono wszystkich rodziców naszych przedszkolaków. Podczas uroczystości najstarsza grupa zaprezentowała historię narodzenia Pana Jezusa. Sześciolatki przygotowały różnorodny program artystyczny wzbogacony o grę na instrumentach
Czytaj całość
 
Kiermasz bożonarodzeniowy
Redaktor: Administrator   
10.01.2018.

Nastrój świąteczny w naszym przedszkolu czuć już od początku grudnia. To nie tylko za sprawą wizyty Świętego Mikołaja i śpiewanych kolęd, ale przede wszystkim ze względu na ogłoszony konkurs na najpiękniejszą ozdobę świąteczną. Konkurs był skierowany, jak co roku, do rodziców naszych przedszkolaków. Wspólne wykonanie stroików i innych prac świątecznych to wspaniały sposób na umacnianie rodzinnych więzi w zaciszu domowym, ale także można w ten sposób pokazać zdolności artystyczne dzieci i rodziców.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 73 - 80 z 422
© 2019 Publiczne Gimnazjum w Trzcianie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.