Losowy cytat

 
 
Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami...
 
Adam Mickiewicz
 

Home
Spotkanie opłatkowe z rodzicami - Jasełka
Redaktor: Administrator   
10.01.2018.
Święta Bożego Narodzenia to czas spotkań w gronie bliskich sobie osób. W naszym przedszkolu również zostało zorganizowane wyjątkowe spotkanie na które zaproszono wszystkich rodziców naszych przedszkolaków. Podczas uroczystości najstarsza grupa zaprezentowała historię narodzenia Pana Jezusa. Sześciolatki przygotowały różnorodny program artystyczny wzbogacony o grę na instrumentach
Czytaj całość
 
Kiermasz bożonarodzeniowy
Redaktor: Administrator   
10.01.2018.

Nastrój świąteczny w naszym przedszkolu czuć już od początku grudnia. To nie tylko za sprawą wizyty Świętego Mikołaja i śpiewanych kolęd, ale przede wszystkim ze względu na ogłoszony konkurs na najpiękniejszą ozdobę świąteczną. Konkurs był skierowany, jak co roku, do rodziców naszych przedszkolaków. Wspólne wykonanie stroików i innych prac świątecznych to wspaniały sposób na umacnianie rodzinnych więzi w zaciszu domowym, ale także można w ten sposób pokazać zdolności artystyczne dzieci i rodziców.

Czytaj całość
 
Wizyta Świętego Mikołaja w przedszkolu
Redaktor: Administrator   
10.01.2018.

6 grudnia, w środę, od rana w naszym przedszkolu panowała atmosfera oczekiwania. Tuż po śniadaniu dzieci z wszystkich grup zebrały się w jednej sali by wspólnie nasłuchiwać dzwoneczków sań zbliżającego się gościa. Święty Mikołaj nie kazał na siebie długo czekać, kiedy pojawił się w progu sali wszystkim przedszkolakom zabiło mocniej serce, a buzie rozpromienił uśmiech.

Czytaj całość
 
Święto Marchewki
Redaktor: Administrator   
10.01.2018.

Pod koniec listopada przedszkolaki brały udział w kolejnym przedsięwzięciu zorganizowanym w ramach programu "Żyjemy zdrowo i wesoło" realizowanego metodą projektu. Celem działania było zachęcenie dzieci do spożywania marchewki poprzez odkrywanie jej pozytywnego wpływu na zdrowie człowieka, podczas wesołej zabawy.

Czytaj całość
 
W gabinecie stomatologicznym
Redaktor: Administrator   
10.01.2018.

W listopadzie wszystkie grupy naszego przedszkola wybrały się na wizytę do gabinetu stomatologicznego NZOZ w Trzcianie. Celem wycieczki było uświadomienie dzieciom konieczności dbania o zęby oraz dbania o higienę całej jamy ustnej. Pani stomatolog zapoznała dzieci z wyposażeniem gabinetu, pokazała jak działają sprzęty medyczne, którymi posługuje się w czasie leczenia zębów.

Czytaj całość
 
Konkurs recytatorski
Redaktor: Administrator   
04.12.2017.
22 listopada uczniowie naszej szkoły wzięli udział w rejonowych eliminacjach do ogólnopolskiego konkursu poezji religijnej „Pierścień Świętej Kingi”. Zaprezentowali się bardzo pięknie zdobywając czołowe miejsca. I tak; Szymon Babicz zajął I miejsce w kategorii klas I-III  piękną recytacją wiersza M.N awrockiej Bóg i dziecko”.
Czytaj całość
 
Dyżury nauczycieli
Redaktor: Administrator   
27.11.2017.
Dyżury nauczycieli w ZPO w Trzcianie znajdują się w załączniku
Zmieniony ( 27.11.2017. )
 
Zobacz też…
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 73 - 80 z 417
© 2019 Publiczne Gimnazjum w Trzcianie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.