Losowy cytat

 
Cała nasza nauka, w porównaniu z rzeczywistością, jest prymitywna i dziecinna - ale nadal jest to najcenniejsza rzecz jaką posiadamy...
 
Albert Einstein
 

Home
Pasowanie na przedszkolaka 2017
Redaktor: Administrator   
22.11.2017.
10 listopada, dla dzieci, które pierwszy rok uczęszczają do naszego przedszkola był dniem pełnym niezapomnianych wrażeń. To właśnie w tym dniu w obecności swoich rodziców nasze najmłodsze dzieci przeżyły pierwszą, jakże ważną uroczystość w przedszkolu, którą jest Pasowanie na Przedszkolaka.
Czytaj całość
 
Ślubowanie uczniów klas pierwszych
Redaktor: Administrator   
06.11.2017.
23 października 2017 r. to ważna chwila dla uczniów kl I Szkoły Podstawowej im. św. Jana Kantego w Trzcianie. W tym właśnie dniu Pierwszoklasiści złożyli uroczyste ślubowanie. 
Zmieniony ( 24.11.2017. )
Czytaj całość
 
Dzień Edukacji Narodowej w przedszkolu
Redaktor: Administrator   
27.10.2017.
14 października to wyjątkowy dzień dla wszystkich pracowników oświaty. W tym dniu obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. Nasze przedszkolaki chciały podziękować swoim ukochanym paniom i pracownikom przedszkola za trud włożony w ich wychowanie. W tym dniu 5 i 6 -latki zaprosiły gości na uroczystą akademię.
Czytaj całość
 
Wizyta policjanta w przedszkolu
Redaktor: Administrator   
27.10.2017.
17 października o godz. 10.00 Publiczne Przedszkole Trzcianie odwiedził wyjątkowy gość- policjant z Komisariatu Policji w Nowym Wiśniczu- starszy sierżant Antoni Nowak. Tematem spotkania było utrwalenie z dziećmi zasad ruchu drogowego oraz przypomnienie zagadnień dotyczących bezpieczeństwa dzieci w przedszkolu, jak również w domu.
Czytaj całość
 
Wycieczka do Krakowa
Redaktor: Administrator   
23.10.2017.
W dniu 20 października klasy IV-VII udały się na wycieczkę do Krakowa. Otuleni mgłą zwiedziliśmy Centrum Jana Pawła II w Łagiewnikach. Następnie udaliśmy się w okolice Rynku Głównego  gdzie obejrzeliśmy projekcję filmu 3D o zabytkach i historii Krakowa.
Czytaj całość
 
Od kopacza do górnika
Redaktor: Administrator   
18.10.2017.

Dnia 9 października 2017 roku, uczniowie klas I-III wybrali się na wycieczkę do Kopalni Soli w Wieliczce. Dzięki dofinansowaniu z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, warsztaty na II poziomie należącym do Muzeum Żup Krakowskich były w całości bezpłatne.

Czytaj całość
 
Teatrzyk w przedszkolu w Trzcianie
Redaktor: Administrator   
11.10.2017.

10 października  gościliśmy w naszym przedszkolu objazdowy Teatr Lalek z Nowego Sącza, który zaprezentował dzieciom, znaną od pokoleń, baśń braci Grimm pt. „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków” Wspaniałe kukiełki, piękna sceneria oraz zaskakujące efekty dźwiękowe sprawiły, że dzieci z wielkim zainteresowaniem śledziły losy królewny.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 73 - 80 z 406
© 2019 Publiczne Gimnazjum w Trzcianie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.