Losowy cytat

 
Cała nasza nauka, w porównaniu z rzeczywistością, jest prymitywna i dziecinna - ale nadal jest to najcenniejsza rzecz jaką posiadamy...
 
Albert Einstein
 

Home
Listonosz
Redaktor: Administrator   
13.11.2019.

17 października 2019 roku nasze przedszkole odwiedził listonosz, Pan Marcin Duda. Opowiedział nam o swojej pracy. Wytłumaczył drogę listu od nadawcy do adresata, przypomniał nam jak prawidłowo zaadresować list i paczkę.

Czytaj całość
 
DEN w przedszkolu
Redaktor: Administrator   
13.11.2019.

15 pażdziernika 2019r. w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej.  Wszystkie dzieci, rodziców oraz pracowników przedszkola przywitała Pani Barbara Szumańska. Uroczystość przygotowały najstarsze dzieci wraz  ze swoimi wychowawczyniami.  Były wiersze, piosenki, życzenia a także piękne laurki.

 

Czytaj całość
 
Jesienne krajobrazy i co zwierzęta robią jesienią?
Redaktor: Administrator   
13.11.2019.

Jesień to bardzo kolorowa i piękna pora roku. Chcąc pokazać dzieciom piękno otaczającej nas przyrody, grupy Czterolatków i Pięciolatków wybrały się, osiemnastego października, na krótką wycieczkę do Rozdziela. W wyjątkowym miejscu obserwowaliśmy malownicze krajobrazy Beskidu Wyspowego, przydały się nam zapakowane przez rodziców lornetki.


 

Zmieniony ( 13.11.2019. )
Czytaj całość
 
Wycieczka do gospodarstwa agroturystycznego "Pod Gruszą".
Redaktor: Administrator   
28.10.2019.

"Pan McDonald farmę miał..." te piosenkę zna każde dziecko w wieku przedszkolnym, ale nie każde wie jak wygląda życie w gospodarstwie. W związku z tym grupy: Czterolatki i Pięciolatki, wybrały się na wycieczkę do gospodarstwa agroturystycznego "Pod Gruszą" w Gruszowie. 

Czytaj całość
 
Wycieczka do Krakowa
Redaktor: Administrator   
18.10.2019.

10 października 2019 r. starszaki z grupy IV i V z Publicznego Przedszkola w Trzcianie wyjechały na wycieczkę do Krakowa. Zwiedziły Muzeum Obwarzanka. Uczestniczyły w zajęciach podczas których zobaczyły jak powstaje krakowski obwarzanek. Pod okiem piekarzy każde dziecko mogło wykonać swój obwarzanek.

Czytaj całość
 
Wycieczka klas I - III do Nowego Sącza
Redaktor: Administrator   
18.10.2019.
3 października klasy 1-3 wraz z wychowawczyniami udały się na wycieczkę do skansenu w Nowym Sączu. Dzieci zwiedzały Sądecki Park Etnograficzny, następnie wspólnie z animatorem brały udział w zabawach naszych dziadków.  Uczniowie byli bardzo zaciekawieni opowieściami przewodnika, a podczas zabaw z animatorem nie brakowało na twarzach uśmiechu.
Czytaj całość
 
Policjant w przedszkolu
Redaktor: Administrator   
09.10.2019.

27 września w naszym Przedszkolu zawitał Pan Policjant Daniel Magiera. Opowiedział dzieciom o swojej pracy, przedszkolaki mogły przymierzyć czapkę i kamizelkę kuloodporną, obejrzeć krótkofalówkę, odznakę policyjną oraz lizak.  Nie zabrakło również pogadanki na temat bezpiecznego zachowania się na drodze, Pan Policjant przypomniał również numer alarmowy.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 73 - 80 z 498
© 2021 Publiczne Gimnazjum w Trzcianie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.