Losowy cytat

 
Cała nasza nauka, w porównaniu z rzeczywistością, jest prymitywna i dziecinna - ale nadal jest to najcenniejsza rzecz jaką posiadamy...
 
Albert Einstein
 

Home
Wycieczka do Zatora Drukuj Email
Redaktor: Administrator   
29.06.2017.

W  ostatnim  tygodniu roku szkolnego sześciolatki ze swoimi rodzicami i rodzeństwem odbyli całodniową wyprawę autokarową do Zatora .Na miejscu można było zobaczyć cztery parki: dinozaurów, owadów i motyli , bajek i park motologiczny. W przerwach na zwiedzanie dzieci dawały upust swoim emocjom w wesołym miasteczku bawiąc się na karuzelach, rowerkach wodnych, kolejkach torowych....Jedną z atrakcji mrożącą krew w żyłach był film 5D o życiu dinozaurów. Pogoda nas bardzo  rozgrzewała , ale chłodziliśmy się na wodnych karuzelach i smakując  zimne lody.

Była to ostatnia pożegnalna i chyba niezapomniana wycieczka sześciolatków. Życzę udanego wakacyjnego wypoczynku, a dzieciom samych sukcesów w szkole, uśmiechu na twarzy i wiary w siebie;) Dziękuję rodzicom za  pomoc i opiekę oraz tworzenie miłej i wesołej atmosfery. Współpraca z Państwem przez te cztery lata  była zgodna i owocna za co bardzo serdecznie dziękujęJ wychowawczyni L. Wrona.

PS. Szczególne podziękowania dla p. U. Bednarz za nieocenione zaangażowanie- dziękujęJ!

Pani Lucyna Wrona

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2018 Publiczne Gimnazjum w Trzcianie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.