Losowy cytat

 
 
Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami...
 
Adam Mickiewicz
 

Home
Spotkanie opłatkowe z rodzicami - Jasełka Drukuj Email
Redaktor: Administrator   
10.01.2018.
Święta Bożego Narodzenia to czas spotkań w gronie bliskich sobie osób. W naszym przedszkolu również zostało zorganizowane wyjątkowe spotkanie na które zaproszono wszystkich rodziców naszych przedszkolaków. Podczas uroczystości najstarsza grupa zaprezentowała historię narodzenia Pana Jezusa. Sześciolatki przygotowały różnorodny program artystyczny wzbogacony o grę na instrumentach
Piękne stroje przygotowane przez wychowawczynię grupy Panią Renatę Mika dodały uroku. Młodsze przedszkolaki z zaciekawieniem oglądały przygotowane Jasełka i włączały się do śpiewania kolęd. 

Głos zabrał Pan dyrektor Andrzej Kącki życząc wszystkim zdrowych i spokojnych Świąt Bożegonarodzenia oraz wszelkich łask od narodzonego Dzieciątka w nadchodzącym roku 2018r. Pani wicedyrektor Barbara Szumańska także złożyła  życzenia świąteczne rodzicom, a następnie wręczyła nagrody i wyróżnienia w rozstrzygniętym konkursie na najpiękniejszą ozdobę bożonarodzeniową. Po części oficjalnej wszyscy przybyli rodzice zostali zaproszeni na wspólny poczęstunek.

Pani Ewa Gądek

 

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2020 Publiczne Gimnazjum w Trzcianie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.