Losowy cytat

 
Cała nasza nauka, w porównaniu z rzeczywisto¶ci±, jest prymitywna i dziecinna - ale nadal jest to najcenniejsza rzecz jak± posiadamy...
 
Albert Einstein
 

Home
Dni otwarte w przedszkolu Drukuj Email
Redaktor: Administrator   
30.10.2020.

Aby ułatwić dzieciom proces adaptacji w nowym miejscu, jakim jest przedszkole dnia 27-28.08.2020r. w nowym  Oddziale Unijnym zorganizowano dni otwarte. Na przyszłych przedszkolaków czekało wiele atrakcji. Pani Dyrektor serdecznie przywitała wszystkich rodziców wraz z dziećmi  oraz przekazała najważniejsze informacje dotycz±ce przyjęcia do oddziału unijnego. Z racji obecnej sytuacji COVID-19 cało¶ć była podzielona na dwie grupy.

Następnie dzieci mogły zapoznać się ze swoimi rówie¶nikami, sal±, zabawkami oraz otoczeniem. Nie brakowało również wspólnych zabaw na chu¶cie animacyjnej oraz zabaw swobodnych. Pani nauczyciel również przedstawiła cały proces adaptacyjny dziecka, by od wrze¶nia współpraca z dzieckiem oraz rodzicem przebiegała bardzo owocnie. Były to bardzo wesołe pełne zabawy dni. Mamy nadzieję, że Dni Otwarte przyczyniły się do oswojenia z nowym miejscem, aby we wrze¶niu chętnie i bez obaw do niego wrócić.

 

Pani Agnieszka Bębenek

 

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2020 Publiczne Gimnazjum w Trzcianie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.